Kategoriler
Ana sayfa Eğitim İş

Görüntülü Toplantı Telekonferans

Günümüzde herkesin sürekli hareket halinde olduğu bir dünyada arkadaş gruplarını, aile üyelerini veya iş arkadaşlarını aynı yerde bir araya getirmek zor olabilir. Skype görüntülü sohbet uygulamasıyla, 50 kişiye kadar görüntülü grup görüşmesi hemen her mobil cihazda, tablette veya bilgisayarda ücretsiz olarak sağlanıyor.

Skype ile aynı anda 50 kişiye kadar çağrı yapın!

Bugünden itibaren Skype, aynı anda bir video veya ses grubu görüşmesinde bulunabilecek kişi sayısını iki katına çıkarıyor. Artık aynı anda 50 kişiye kadar arama yapabilir ve bir görüşme yapabilirsiniz. İster arkadaşlarınızla iletişim kurun, ister ekip durumu güncellemesi yapın, ister dünyanın dört bir yanındaki hoparlörlerle konferans görüşmesi yapın, Skype herkesi tek bir yerden almanızı kolaylaştırır. İster en iyi arkadaşınızı ister 45 iş arkadaşınızı çalıyor olun, 50 kişiye kadar her Skype grubu artık aramayı destekliyor.

Skype Grup araması bildirimleri

Zil sesini varsayılan olarak değiştirmek için bir bildirim eklendi ve grubun her üyesinin görüşmeye katılmak için hızlı bir ping almasına izin verildi. Bu bildirimler, çağrılarınızı ve toplantılarınızı (aile, arkadaşlar, podcast misafirleri veya iş arkadaşları arasında olsun) başlatmanın basit ve göze batmayan bir yoludur. Çağrı başlatma bildirimi yeterli değilse, çalacak ayrı ayrı üyeleri seçebilir veya grubunuz 25’ten az katılımcı ile yapılıyor ise, tüm grubu çaldırabilirsiniz.

İş Arkadaşlarınızla ve Sınıf Arkadaşlarınızla Video Konferans Yapın

Görüntülü grup sohbeti 50 kişiye kadar olan grupların aynı anda bir araya gelip işbirliği yapmasını kolaylaştırıyor. Grupla ekran paylaşımı sayesinde tüm ekibinize PowerPoint slaytları, video kayıtları ve daha birçok görüntü gösterebilirsiniz. Uzaktaki iş arkadaşları daha verimli çalışabilir ve dünyanın her yanındaki öğrenciler için uzun mesafeli öğrenim mümkün olur. Skype’ın görüntülü grup görüşmesiyle yüz yüze konuşmalar yapıldığında projelerin atanması ve son tarihlerin tartışılması daha hızlı ve daha üretken olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir