Kategoriler
Ana sayfa Eğitim İş

İşletmeler ve Eğitimciler için Skype video konferans çözümleri


Skype gibi ücretsiz video konferans platformları, Skype Kurumsal / Lync de dahil olmak üzere kurumsal sürümlerle birlikte giderek daha popüler hale geliyor. Lifesize , Polycom , Cisco , Avaya ve StarLeaf gibi geleneksel HD video konferans sistemleriyle sorunsuz Skype Kurumsal entegrasyonu sağlamak mümkündür.

Skype, Skype Meetings ile Skype Kurumsal arasındaki fark nedir?

Evde kullandığınız Skype, çalışan sayısı 20‘ye kadar olan küçük işletmeler için çok uygun bir araçtır. Sabit hatlara ve cep telefonlarına çağrı yapmak için kontör almadığınız sürece kullanımı ücretsizdir.

Skype Meetings ekibinizle ücretsiz olarak bağlantı kurmanızı sağlar. Herhangi bir cihaz veya işletim sisteminden grup HD web konferansını kullanarak aynı anda 10 kişiye kadar (60 günden sonra 3 kişiye kadar) iletişim kurabilirsiniz. Ekran paylaşımı yapabilir, lazer işaretçi veya ortak tahta kullanabilirsiniz. Toplantı düzenleyicileri, katılımcıların sesini kapatma veya açma imkanı gibi profesyonel kullanım amaçlı kontrollere erişebilir. Bu hizmet, şu an yalnızca ABD’de bulunan kişilerin kullanımına açıktır.

Skype Kurumsal çevrimiçi toplantılara 250’ye kadar katılımcı eklemenize olanak tanır, kurumsal düzeyde güvenlik sunar, çalışan hesaplarını yönetmenizi sağlar ve Office uygulamalarınızla entegredir. Kullanıcı başına aylık 25$’lık fiyatla sunulur.

Skype’ı masaüstü, cep telefonu, tablet, xbox, web’te kullanabiliriniz. Versiyonlara buradan ulaşarak kullanabilirsiniz.

“İşletmeler ve Eğitimciler için Skype video konferans çözümleri” için 1 yanıt

[…] Skype, en popüler ücretsiz sohbet araçlarından biridir. Düşük fiyat noktası aynı zamanda küçük işletmeler veya e-Öğrenim geliştirme ekipleri için idealdir. Artık tamamen ücretsiz olan grup video görüşmeleri, PC ve MAC cihazlarda 10 kişiye kadar destekle geliyor. Skype’ı Xbox One üzerinden kullanan kullanıcılar ise en fazla 4 kişiye kadar görüşme yapabiliyorlar. Skype‘de şunlar ücretsizdir: Skype kurulu bilgisayar ve cep telefonları ile skype üzerinden yazışmak, mesajlaşmak, video dosya göndermek ücretsizdir. Anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı. Skype kullanan kişilerle yapacağınız görüntülü ve sesli çağrılar, Anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı, Görüntülü grup çağrıları (toplu görüntülü konuşma), Eğer telefon ya da bilgisayarınızda skype yüklü ve skype yüklü bir başka cep telefonu veya bilgisayarı arar veya mesaj gönderirseniz bu ücretsizdir. Skype ile 250 kişiye kadar konuşma yapabildiğiniz seçeneklerde sunuluyor. Buraya tıklayarak seçenekleri öğrenebilirsiniz. Skype, Skype Meetings ile Skype Kurumsal arasındaki fark nedir? […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir