Kategoriler
Ana sayfa

Kahoot! Premium özelliğini ücretsiz sunuyor

Kahoot! Korona virüs için uzaktan eğitim kullanmak zorunda kalan öğrenciler ve öğretmenler için büyük bir jest yaptı ve premium özeliğini ücretsiz sundu.

Öğrenciler oyunları evde, mobil cihazda veya bilgisayarda kendileri tamamlayabilirler. Bu oyun modu, öğrencilerin okula devam edemese bile müfredatlarını takip etmelerine yardımcı oluyor. Öğretmenler ayrıca çeşitli konularda 40 milyondan fazla ücretsiz ve oynamaya hazır oyuna erişebiliyor veya kendi oyunlarını oluşturabiliyorlar.

40 milyondan fazla ücretsiz ve oynamaya hazır oyun

Kahoot’tan gelen açıklama şöyle;

Bu zor zamanda uzaktan öğrenmeye geçmek zorunda olan eğitimcileri daha da güçlendirmek için Kahoot’a ücretsiz erişim sağlıyoruz! Koronavirüsten etkilenen herhangi bir eğitim kurumuna Kahoot! Premium ücretsiz. Çevrimiçi öğrenme özellikleri, öğretmenlerin bu zor dönemde öğrencilerini meşgul etmelerine ve motive etmelerine yardımcı olacaktır.

Kahoot! Premium ile öğretmenler, biçimlendirici değerlendirmeyi kolaylaştırmak ve okula devam edemese bile öğrenci performansına göre eğitimi ayarlamak için gelişmiş raporları kullanabilirler. Kahoot! Premium ayrıca öğretmenlerin okul genelinde bir eğitim oyunları bankası oluşturmasına ve okullarındaki diğer öğretmenlerle işbirliği yapmasına olanak tanıyor.

Eğitim kurumunuz koronavirüsten etkilenmişse, Kahoot’a ücretsiz erişin! Premium’a erişmek için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir