Kategoriler
Ana sayfa Eğitim İş

SKYPE Ekran Kaydetme ve Ekran Paylaşımı

Skype’la yaşamın her anını yakalayın, kaydedin ve paylaşın. Toplantılar için çağrıları kaydetmek, bir sunumda ekranı paylaşmak veya keyifli görüntülü konuşmaları anımsamak için ‘ekranımı kaydet’ özelliğini kullanmak istiyor olabilirsiniz; Skype’ın zengin işlevleri sayısız fırsat barındırır. Hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Skype’ın kayıt özellikleriyle, daha sonra gözden geçirmek üzere sesleri ve ekrandaki projeksiyonları yakalayabilirsiniz. Çağrı ve ekran kaydı özelliğiyle şirket telefon görüşmelerini kaydedin veya yaşamınızdaki özel insanla yaptığınız sohbetin videosunu arşivleyin. Hem çağrı kaydı hem de ‘ekranımı kaydet’ seçenekleri tamamen bulut tabanlıdır; bilgilerinizin bütünüyle güvende olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

Kaydın son hali Skype sohbetine gönderilir ve 30 gün boyunca kullanılabilir durumda kalır. Buna erişmek için dosyayı MP4 olarak indirin ve masaüstünüze veya mobil cihazınıza kaydedin. Ayrıca kaydı doğrudan Skype’tan ya da masaüstü veya mobil cihazınızdan da iletebilirsiniz.

Ekranımı Birden Çok Kişiyle Paylaşma

Ekran paylaşımı PowerPoint sunumlarından videolara, fotoğraflara, hatta ekranda yapılan yoklamalara kadar her açıdan işbirliğini kolaylaştırır. Bütünleşik ekran paylaşımıyla, 300 MB’a kadar olan dosyaları sürükleyip doğrudan konuşma pencerenize bırakabilirsiniz ve görüşmedeki herkes bunlara erişebilir. Grup ortamında mı çalışıyorsunuz? Uzaktan bir aile toplantısı mı yapıyorsunuz? Dünyanın her yanındaki arkadaşlarınızla komik fotoğrafları mı paylaşıyorsunuz? Artık grup ekran paylaşımına katılmak için daha önce olduğu gibi Skype Premium’a ihtiyacınız yok. Artık ek maliyete gerek kalmadan ekranlarınızı iki veya daha çok kişiyle paylaşabilirsiniz.

Skype kurumsal için buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir